Užívej každého dne, nikdy nevíš co bude zítra...

Ordinace v růžové zahradě

15. září 2007 v 19:34 | vaše majdule |  Članky mix!!!!!!
Čtvrtá řada
Sedmitýdenní přestávka ve vysílání Ordinace v růžové zahradě neznamenala ovšem, že by filmová studia v Hostivaři, kde seriál vzniká, osiřela. Čtvrtá řada se začala natáčet v neděli 10. prosince 2006 a v tuto chvíli je hotovo 16 dílů z celkových 38, které tato série bude mít.
V pořadí 121. díl (a zároveň 1. díl 4. řady) uvede TV Nova v úterý 20. února ve 20 hodin. Od tohoto dne se budete se svými oblíbenými hrdiny z Ordinace setkávat pravidelně opět každé úterý a čtvrtek večer. K nim kromě "starých známých" samozřejmě přibude i několik nových postav, např. MUDr. Marek Kroupa (David Suchařípa), sestra pediatrické ordinace Zuzana Tichá (Veronika Gajerová), Mikuláš (Jan Sýkora), nezvladatelný a problematický vnuk doktora Čížka (Ladislav Potměšil), primář dětského oddělení Pantoflíček (Ota Jirák), bývalá manželka primáře Pavlise (Jiří Štěpnička) Zdena Pavlisová (Jana Břežková), či pan Kovařík (Aleš Jarý), tatínek sestřičky Mirky.
Doktorské stříhání
Největší oběť při natáčení čtvrté řady Ordinace v růžové zahradě zatím musel podstoupit herec David Suchařípa (42). Do seriálu nastoupil s dlouhou hřívou, o kterou však záhy přišel. Jeho MUDr. Marek Kroupa je silná osobnost, jejíž jednání se často vymyká obecným pravidlům. Přitahuje ženy (i ty momentálně zadané!) a irituje své lékařské kolegy. Nejvíce primáře Hrušku, a to skoro vším, i svými dlouhými vlasy. A tak jej jednoho dne kolegyně Jitka Čvančarová alias sestra Markéta Vorlová ostříhá. "Na hrušku?" zeptá se ho před tím ironicky, cvakajíc naprázdno nůžkami. Nutno dodat, že režisér Ján Sebechlebský Jitce Čvančarové roli sestřičky-kadeřnice nesvěřil, takže musela stříhání po celou dobu záběru jen předstírat. Ve skutečnosti pak herce zručně ostříhal profesionál, umělecký maskér Jaroslav Šámal. Kromě vlasů došlo i na vousy a bohémský MUDr. Kroupa se proměnil v seriózně vypadajícího gynekologa. Zásah do své vizáže nesl David Suchařípa stoicky. "Od začátku jsem věděl, že mě v seriálu ostříhají. Určitě tuhle scénu napsali, aby se národ mohl podívat, jak stříhají Suchařípu! Nijak toho ale nelituju. Dlouhé vlasy jsem měl už deset let. Naposledy mě stříhali při natáčení Zdivočelé země, a to bylo tuším v roce 1996. Navíc jsem se už čtyři roky před tím přestal holit, protože nesnáším, jak moc času to zabírá. Jen tu a tam jsem si vždycky vousy přistřihl na délku dvoudenního strniště. Už se těším, že budu vypadat na třicet a zase na mě budou brát sedmnáctky," komentoval se smíchem svou proměnu.
Není pravda, že ...
I když jim scénář předepisuje rivalitu a nepřátelství na první pohled, ve skutečnosti jsou David Suchařípa a Jiří Langmajer velmi dobrými kamarády nejen v soukromí, ale také na jevišti. Zahráli si spolu např. v Divadle pod Palmovkou ve hře Kean a před několika lety také spolu založili "Nejkrásnější soubor talentovaných osobností". To je soubor herců, mezi něž mj. patří Martina Válková, Kateřina Brožová, Eva Čížkovská, Kateřina Hrachovcová-Herčíková, Nela Boudová, Martin Hruška či Zdeněk Vencl, s nimiž se oba potkávají na jevišti, např. v komedii .... a do pyžam!
Zlata Adamovská
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
zpět na index
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama