Užívej každého dne, nikdy nevíš co bude zítra...

Ztraceni-synopse

7. srpna 2007 v 20:43 | vaše magda |  Ztraceni
Noční můra teprve začíná.
Letadlo havaruje na opuštěném ostrově.
Pouze 48 cestujících přežívá.
Není žádná naděje na nějakou záchranu.
Dalších 40 dní cestující letu Oceanic 815 testují, co všechno vydrží.
Pro chirurga z Los Angeles, Jacka Sheparda, bylo výzvou vést traumatizované trosečníky k určitému řádu.
Pro Kate Austen, uprchlici převáženou do Spojených Států Amerických po letech na útěku, to znamenalo uchránit své tajemství před ostatními trosečníky při hledání cesty z ostrova pryč.
A pro Johna Locka - muže se zvláční a tragickou minulostí - nehoda byla úsvitem poznání, že ostrov je naplněním společného osudu.
Havárie letadla mohla mít hlubší smysl.
Tak to bylo pro všechny, kteří přežili - pro podvodníčka, jehož život je plný temných tajemství, osamělého otce se svým odcizeným synem, korejský manželský pár, kteří netoužili po komunikaci s ostatními, těhotnou ženu těsně před porodem, nešťastného milionáře, zneuznanou rockovou hvězdu s drogovou závislostí, iráckého vojáka prchajícího před svojí loveckou minulostí a pro bratra a sestru se podivuhodnou společnou minulostí.
Každý nastoupil do letadla s nadějí, že uteče z problémů, které jim život přichystal, aby našli sami sebe na nepřátelském místě, které jim odhalilo nejen jejich slabé stránky, ale i to, co opravdu dokáží v situacích, které si ani nedokázali představit.
Pro přeživší cestující letu 815 nebyl ostrov jenom zatěžkávací zkouškou, kdy se museli naučit jak přežít ve chvílích, kdy se ukazovalo to nejlepší a nejhorší z nich samých, ale také byl plný nevyzpytatelných záhad - neviditelné příšery toužící po krvi, skupina nepřátelských "obyvatel" ostrova, která trosečníky unášela a vraždila, tmavá džungle s nebezpečím na každém kroku.
Ne všichni přežijí.
Ale pro všechny je život na ostrově každodenní boj o holý život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama