Užívej každého dne, nikdy nevíš co bude zítra...

Proč jsou ztraceni tak dobří????

7. srpna 2007 v 20:42 | vaše magda |  Ztraceni
Celý příběh je podáván reálně, jako by se to všechno mohlo opravdu stát. Samozřejmě, že se najdou výjimky, které potvrzují pravidlo. Ale i když je všechno tajemné, nikdy to nesklouzne přímo do vod fantazie nebo sci-fi. Většinou má každá záhada v seriálu reálný podklad.
Nejdůležitější ale je, že v každém novém díle vyplavou na povrch další otázky a záhady, které Vám nedají spát a Vy musíte vidět jak to dopadne. Ale nejste ukojeni, protože jen malé množství záhad je vyřešeno. Je to jako droga: čím více se do příběhu noříte, tím více chcete další díl.
Dalším plusem pro tvůrce jsou výborně zvolené postavy a skvělá kompozice seriálu. Abychom si to ujasnili. Každý díl se odehrává na především na ostrově, ale nemalá část každé epizody je zaměřena na představování života hlavních postav před nehodou. A život na ostrově jejich charaktery ještě více umocňuje. Seriál je jako puzzle. Každá záhada, která se vyřeší, někam zapadá.
Postavy nejsou stereotypní. Každý je úplně jiný, dominantní, z jiné části světa, z jiné kultury či z jiné vrstvy společnosti. Ale zkuste je pozorně sledovat. Třeba zjistíte, že se už někdy, někde setkali.
Také si všimněte, že většina herců nehrála v žádném velkofilmu a někteří nemají herecké zkušenosti vůbec. Můžeme tak na televizním obrazovkách pozorovat obdivuhodný výkon tzv. "neherců
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama