Užívej každého dne, nikdy nevíš co bude zítra...

Natačeni třetí epizody je plnem proudu!!!!

7. srpna 2007 v 20:39 | vaše magda |  Ztraceni
Tvůrci seriálu dne 25.7.2006 vypustili do světa novinku. Oznámili jméno prvního nového stálého herce, který se stane Ztraceným a přidá se k již známým hrdinům. Je jím Rodrigo Santoro, přezdívaný "brazilský Tom Cruise". Je známý hlavně ve své rodné zemi, ale už stačil nakouknout i do Hollywoodu. Objevil se v Charlieho andílcích a v romantické komedii Láska nebeská. Jen tak pro zajímavost - jeho celé jméno zní Rodrigo Junqueira Reis dos Santos, měří 1,90, na vysoké škole vystudoval komunikaci a časopis People ho v roce 2004 zařadil mezi 50 nejkrásnějších lidí světa. V seriálu ho čeká role zatím blíže neurčeného "latinskoamerického grázlíka", který by měl prožít žhavý románek s některou hlavní hrdinkou. Tvůrci zatím odmítli prozradit do jaké skupiny Ztracených bude Rodrido patřit.
Dalším nováčkem v seriálu bude šestatřicetiletá Elizabeth Mitchell, která si zahraje Juliet, možnou novou lásku Jacka a zřejmě příslušnici Druhých. Elizabeth se zatím ukázala na televizních obrazovkách v seriálech Pohotovost a CSI a také si zahrála ve vedlejších rolích ve filmech Gia, Santa Clause 2,3 nebo running Scared.
Jméno třetího nováčka bylo opředeno tajemstvím. Nejvíce diskutované a utajované jméno zní Kiele Sanchez. Tvůrci seriálu její jméno tajili až do samého začátku natáčení. Drobná sympatická blondýnka je prakticky neznámá. Nahradila očekávánou Natashu Henstridge a v seriálu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama