Užívej každého dne, nikdy nevíš co bude zítra...

Jorge Garcia -info

7. srpna 2007 v 20:45 | vaše magda |  Ztraceni
Hugo "Hurley" Reyes
Herec: Jorge Garcia
Kde bydlel: Los Angeles
Co dělal dříve: investor, majitel firem
Co dělal v letadle: v Austrálii byl navštívit člověka jménem Sam Toomey
Kam patří: skupina z přední části
Na ostrově bydlí: v jeskyni
Hugo „Hurley“ Reyes
Jorge Garcia (datum a místo narození: 28.4.1973, Nebraska, USA)
Jorge Garcia se narodil 28. dubna 1973 v Omaze v Nebrasce, ale jak naznačuje jeho španělské jméno a příjmení, jeho kořeny sahají až do Chile. Už na střední škole byl třídním klaunem. Jednou na něj málem spadla místní tělocvična, kvůli obrovskému aplausu. Je také nadšeným hudebníkem a členem wrestlingového týmu a jeho vystoupení sklízela velký úspěch u spolužáků. Jako malý kluk si dokonce zahrál i v jednom krátkém výchovném filmu, který měl dětem sloužit jako návod, jak se zachovat v nebezpečných situacích.
Brzy se stal úspěšným komikem, a navíc se objevil v několika seriálech (např. Columbo, všichni starostovi muži). Trochu známějším se stal ale až před třemi roky díky účinkování v seriálu z lékařského prostřebí Becker. Kromě herectví byla jeho koníčkem odjakživa hudba. Už od střední školy brigádničil v obchodech s muzikou, zvětšoval svou pověstnou sbírku cédéček a vystupoval s různými rock´n´rollovými kapelami. Hudbě zůstal ostatně věrný dodnes a zpívá se seriálovým Jackem, herecem Matthew Foxem, a jeho skupinou Lost Souls.
Jorge byl prý úplně prvním hercem, který byl do seriálu Ztraceni obsazen, a to proto, že jednoho člena štábu nadchnul svým mistrným účinkováním v gagu, v němž vystupoval jako dealer drog. Dnes patří k nejoblíbenějším seriálovým postavám. Fanoušci ho často oslovují na ulici. "Taky mi posílají trička ve velikostech, které mi nepadnou. A jedna dáma, jíž jsem poslal autogram, mi na oplátku adresovala balíček s náboženskými brožurami a s poukázkou na hubnoucí kúru," vyprávi Jorge s úsměvem.
3 drby o jorge Garciovi
1. Miluje zvířata a má hned dva domácí mazlíčky - psa jménem Nunu a kočku, které říká little Ninja.
2. Jeho oblíbenou postavou ze seriálu Ztraceni je Sawyer. Shodou okolností tvůrci seriálu původně uvažovali o tom, že ho obsadí právě do této role. Nakonec se ale pro něj rozhodli vytvořit zcela novou opstavu.
3. Díky tomu, že ho proslavil seriál Ztraceni, se mu prý často stává, že ho na ulici osloví fanoušek seriálu a prohlásí "Byl jste ztracen, ale já vás právě našel!"
Filmografie:
1997 - Raven´s Ridge
1999 - Tomorrow by Midnight
2003 - Columbo: Columbo Likes the Nightlife
2003 - "Becker"
2004 - The Good Humor Man
2004 - Happily Even After
2004 - "Ztraceni"
2005 - Little Athéna
Dabing: Bohdan Tůma
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama