Užívej každého dne, nikdy nevíš co bude zítra...

Evangeline Lilly -info

7. srpna 2007 v 20:49 | vaše magda |  Ztraceni
Kate Dodd (Austen)
Herečka: Evangeline Lilly
Kde bydlela: Iowa, USA
Co dělala v letadle: Jako vězeň byla převážena šerifem do americké věznice
Kde seděla: 27H
Kam patří: skupina z přední části
Na ostrově bydlí: na pláži
Kate Dodd (Austen)
Evangeline Lilly (datum a místo narození: 9.8.1979, Fort Saskatchewan, Alberta, Kanada)
Evangeline Lilly se narodila 9. srpna 1979 ve Fort Saskatchewan v Kanadě. Už od svých črtnácti let se zabývala dobrovolnickou prací a nějakou dobu dokonce strávila se skupinou misionářů na Filipínách. Záhy byla objevena modelingovou agenturou, ale této profesi se věnovala hlavně proto, aby mohla financovat svoje studia na Columbijské univerzitě, kde studovala obor mezinárodní vztahy. Žádnou rozsáhlou filmografií se zatím pochlubit nemůže. Předtím, než se prosadila v seriálu Ztraceni, za sebou měla jen několik reklam a pidiroliček v seriálech.
Jakmile si Evangeline přečetla scénář pilotního dílu seriálu Ztraceni a zjistila, že by se měla svléknout před kamerou, vyděšeně běžela za scénáristy a přemluvila je, aby inkriminovanou scénu pozměnili. Je totiž proslulá svou cudností. Sportovně založená herečka má sice problém s pikantními scénami, ale šplhat na stromy jí vůbec nevadí. Právě naopak! Mezi její koníčky patří kromě studia francoužštiny hlavně nejrůznější sporty - bruslení, horolezectví nebo veslování. "Nejlíp se cítím v přírodě," prohlašuje nadšeně.
"Co se týče mužů, jsem velmi vybíravá. Někoho, kdo se mi líbí, potkám tak jednou za pět let," říká. V tom případě měl její seriálový kolega Dominic Monaghan, který hraje rockovou hvězdu Charlieho, z pekla štěstí. Evangeline se totiž zakoukala právě do něj. S jejich vztahem to vypadá vážně, už došlo i na zasnoubení a Dominic dokonce představil svou vyvolenou rodičům.
3 drby o Evangeline Lilly
1. Během studia vyzkoušela řadu profesí - pracovala jako servírka, letuška, a dokonce doplňovala olej na ropných rafineriích.
2. Její maminka je kosmetička a kromě toho se stará také o malé děti. Tatínek vyučuje ekonomii.
3. Má hned dvě přezdívky. Říká se jí jednak zkráceninou jejího křestního jména "Evi" nebo "Monkey", což v překladu znamená "Opice".
Filmografie:
2002 - "Judgment Day"
2004 - "Kingdom Hospital"
2004 - "Ztraceni"
Dabing: Tereza Bebarová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mig222 mig222 | Web | 7. srpna 2007 v 20:51 | Reagovat

na mem blogu je bleskovka tak se zapoj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama